Állásajánlataink

A BALOGH TÉSZTA ZRT. ÁLLÁSAJÁNLATAI

Az önéletrajzokat a forgo.csilla@baloghteszta.hu e-mail címre várjuk!

Feltétlenül jelölje meg a pozíciót amire jelentkezik és az elérhetősége mindenképp legyen az önéletrajzon!

Amennyiben nincs lehetősége e-mailben elküldeni, a portán is le lehet adni (szintén legyen rajta a pozíció, amire jelentkezik és az elérhetőség).

Telefonon sajnos nem áll módunkban tájékoztatást adni a meghirdetett állásokról!

Azonnali kezdéssel várjuk az új kollégák jelentkezését, az alábbi pozíciókra:

Csomagoló munkakör

Amit kínálunk:

  • 1470 Ft/ órabér+ műszakpótlék
  • juttatás; 10 000 Ft/hó SZÉP kártya
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • munkába járási támogatás
  • fizikai munka 2 műszakban
  • egyéb teljesítménnyel arányos javadalmazási lehetőségek
  • versenyképes juttatások

Főbb feladatok, munkák:

  • a csomagolási feladatok teljes körű ellátása
  • a termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése
  • műszak közbeni tisztaság fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • előnyt jelent 1-3 éves gyártósori tapasztalat
  • megbízhatóság, és önálló munkavégzésre való képesség
  • jó állóképesség
  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amennyiben most nem talált végzettségének / tapasztalatának megfelelő állásajánlatot, nézzen vissza hozzánk máskor is! Köszönjük!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Nincsenek termékek a kosárban.